rss

Żłobek U Cioci Kloci- opieka dzienna nad dzieckiem jest pierwszą prywatną placówką wpisaną do rejestru żłobków prowadzonego przez Prezydenta Miasta Gdyni pod nr rejestrowym OZ.0123.1.2011 przeznaczoną dla 15 dzieci w wieku od 11-go miesiąca do 3 lat/w wyjątkowych przypadkach do lat 4/
Znajdujemy się na parterze domu w Gdyni Dąbrowie przy ul. Poziomkowej 88. Mieścimy się w dogodnym miejscu /obok pętli trolejbusowej 24/.

Obok budynku znajduje się parking samochodowy.
Nasz żłobek spełnia wymogi bezpieczeństwa i higieny – otrzymaliśmy pozytywne opinie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Komendanta Miejskiej Straży Pożarnej w Gdyni. Do dyspozycji dzieci jest duży bezpiecznie ogrodzony ogród , przeznaczony wyłącznie na potrzeby naszych Maluszków ,w którym jeśli pogoda na to pozwala ,dzieci uczestniczą w zabawach na świeżym powietrzu.
Meble i wyposażenie żłobka posiadają certyfikatowy bezpieczeństwa.

Tworzymy miejsce pełne ciepłych rodzinnych relacji, gwarantując dziecku właściwą opiekę pielęgnacyjną oraz edukacyjną ,przez prowadzenie zajęć zabawowych z elementami edukacji, uwzględniając indywidualne potrzeby dziecka.

15 cze | Możliwość komentowania O nas została wyłączona